Pracownik Produkcji
Staff Service
Płock, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

STAFF Service jest agencją zatrudnienia z ponad 17-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Obecnie dla naszego klienta, wiodącego producenta słodyczy dostarczanych na rynki Europy, Azji, Ameryki oraz Bliskiego Wschodu, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik produkcji w branży spożywczej Nr referencyjny : GMPP / 24 / 19 Miejsce pracy : Grodzisk Mazowiecki Oczekiwania wobec kandydatów : 1)chęć do pracy, sumienność, zaangażowanie, 2)gotowość do podjęcia pracy 3-

zmianowej, 3)doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem, 4)chęć do nawiązania długoterminowego zatrudnienia, 5)mile widziana książeczka sanitarno-

epidemiologiczna (pomagamy wyrobić). Firma oferuje : 1)zakwaterowanie w domu prywatnym w pobliżu miejsca pracy, 2)korzystne wynagrodzenie, 3)długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku, 4)możliwość zdobycia doświadczenia w branży spożywczej, 5)szkolenia konieczne do podjęcia pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie cv na nasz adres email : W temacie wiadomości prosimy o podanie numery referencyjnego : GMPP / 24 / 19 Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp.

z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp. z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej w bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku