Docieplenia - Niemcy, darmowy samochód, mieszkanie
ART Bau GmbH
Warsaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Stale prowadzimy nabór wykwalifikowanych dociepleniowców z minimum 2 letnim doświadczeniem. Jeśli potrafisz :

 • wykonywać docieplenia styropianem lub wełną
 • wykonywać finalne wykończenie elewacji, poprzez nałożenie powierzchni wykończeniowej m. in. tynkowanie lub nałożenie wszelkiego rodzaju struktur.Jeśli posiadasz :
 • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej
 • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
 • prawo jazdy kat. B mile widzianeponadto, jeśli jesteś sumienny, dokładny i zależy ci na osiągnieciu zamierzonych efektów, to na takiego kandydata jak TY czekamy.
 • Co oferujemy : zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin pracy, atrakcyjne stawki budowlane + dieta (w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego), pełny pakiet świadczeń socjalnych i zdrowotnych od pierwszego dnia pracy niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubezpieczenia rodziny, Kindergeld, darmowy samochód służbowy opłacony przez pracodawcę, bezpłatne zakwaterowanie w warunkach zapewniających należyty odpoczynek po pracy, punktualne wypłacanie wynagrodzenia, cotygodniowe zaliczki, ubrania oraz narzędzia robocze, możliwość rozwoju i podwyższenie wynagrodzenia wraz z rozwojem kwalifikacji.

  Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach związanych z podjęciem pracy w Niemczech, między innymi pomożemy przy zameldowanie, zgłoszenie do ubezpieczenia, wypełnieniu wszelkich wniosków oraz wyrobienie numeru podatkowego!!! Nasi polscy opiekunowie świadczą wsparcie przez cały okres zatrudniania! Naszym pracownikom umożliwiamy REGULANRE zjazdy do Polski.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku