Spawacz 141 kuchnie przemysłowe! pk2019 - Nantes, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Katowice Poland
‎19 godz. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko : SPAWACZ TIG / MONTER Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Francja, okolice Nantes Zakres obowiązków : Spawanie i montowanie elementów ze stali nierdzewnej do wyposażenia kuchni przemysłowych, restauracyjnych Stal nierdzewna grubość 0,5-5mm Możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu! Wymagania : -doświadczenie na podobnym stanowisku! - gotowość do podjęcia pracy za granicą - mile widziane prawo jazdy oraz certyfikat 141Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne) - atrakcyjne wynagrodzenie - premia dzienna 18€ za dzień kalendarzowy - pracę w polskim zespole - zorganizowany transport i zakwaterowanie - bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku