Pracownik biurowy
iCredit Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie
2 d. temu
source : FACHPRACA

iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników.

Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Praca od zaraz!

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko biurowe :

Zakres obowiązków :

 • współpraca z kierownikami i biurem centralnym,
 • obsługa wewnętrznego systemu firmy,
 • prowadzenie rejestru kasowego i dokumentacji biura.
 • Wymagania :

 • Motywacja do pracy
 • Znajomość obsługi komputera
 • Sumienność i dobra organizacja
 • Oferujemy :

 • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę.
 • Osoby zainteresowane proszę o nadesłanie CV.

  Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wymienione w ogłoszeniu stanowisko.

  W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywało również przetwarzane w celu ich przeprowadzenia.

  Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art 6. ust. 1 lit. a) RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

  Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w rekrutacji.

  Niepodanie danych uniemożliwi udział w procesie.

  Administratorem danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-317) przy ul. Orlej 13 / 10. Aby skontaktować się z nami, zadzwoń pod numer tel. 221 221 100.

  Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.

  W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na użytek przyszłych rekrutacji CV będzie przechowywane przez 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego

  Informujemy, że wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz na stronie www.

  icredit.pl w zakładce Polityka Prywatności.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku