Rekruter - poszukiwanie pielęgniarek/rzy
Open Europe
Gdynia, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Open Europe to firma specjalizująca się w rekrutacji pielęgniarek na rynki skandynawskie i niemieckojęzyczne. Została stworzona, by pomóc Polakom w wyzwaniu, jakim jest wyjazd do pracy za granicę i zmiana swojego życia.

Chcemy wyróżnić się wyjątkową opieką i wsparciem naszych podopiecznych. Pokazać, że w Polsce można działać na zasadach partnerskich.

Poszukujemy : REKRUTERA Wymagania do poszukiwanych przez Ciebie kandydatów : - wykształcenie z pielęgniarstwa ukończone w Unii Europejskiej (najlepiej w Polsce), -

posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu, - chęć nauki języka norweskiego / niemieckiego / znajomość języka norweskiego lub niemieckiego.

Wymagania dla rekrutera : - otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie; - umiejętność planowania i sumiennego działania.

Jako współpracownik będziesz odpowiedzialny za : - publikację ogłoszeń i selekcję kandydatów, - prezentowanie oferty pracy, -

budowanie i wzmacnianie swojego i naszego wizerunku, - promocję firmy oraz oferty. Oferujemy : - umowę o współpracę - sposób rozliczenia w zależności od potrzeb i efektów, np.

faktura, umowa zlecenie; - wynagrodzenie w systemie prowizyjnym zależne od efektów - pieniądze, które czekają żebyś je zebrał / a : ) Prosimy o kontakt mailowy z kilkoma słowami o sobie i kontaktem, oddzwonimy i porozmawiamy : )

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku