Pracownik Magazynu / Magazynier
Seifert Automotive Polska Sp. z o.o.
Jawor, dolnośląskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Jawor

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowanie towarów do produkcji;
  • praca przy komputerze i ze skanerem;
  • obsługa programów magazynowych;
  • prace porządkowe i inwentaryzacyjne;
  • współpraca wewnętrzna z działami logistyki i magazynami;
  • obsługa wózka widłowego z UDT ( w przypadku Operatora Wózka Widłowego);
  • obsługa ciągnika LTX ( w przypadku Operatora Pociągu mile widziane prawo jazdy kat.B).
  • Nasze wymagania

  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność szybkiego uczenia się.
  • To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
  • stabilne i długoletnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet benefitów;
  • realne możliwości rozwoju w ramach zatrudnienia umożliwiamy zdobycie uprawnień ( m.in. UDT ; obsługa ciągnika LTX i wiele innych);
  • udział w tworzeniu nowego projektu - zdobycie ciekawego doświadczenia;
  • przyjazną atmosferę.
  • W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu i rozwojem firmy a także kompleksową obsługę logistyczną pierwszej w Polsce fabryki niemieckiego producenta samochodów otwieramy rekrutacje na stanowisko Pracownik Magazynu / Magazynier.

    Jeżeli jesteście Państwo gotowi na nowe zadania i nasze ogłoszenie wzbudziło Państwa zainteresowanie, chętnie poznamy Państwa osobiście.

    Seifert Automotive Polska Sp. z o.o. jest córką Spółki Seifert Polska dynamicznej, doświadczonej i elastycznej w działaniu firmy świadczącej wysokiej jakości usługi w branży TSL.

    Oferującej innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej.

    Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

    Spółki są częścią Seifert Logistics Group, która od 75 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

    Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

    Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.