Monter/Serwisant Instalacji - bez doświadczenia
Proguest Sp. z o.o.
Piaseczno, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma budowlana, która działa między innymi w wentylacjach, chłodnictwie oraz klimatyzacjach. Siedziba znajduje się niedaleko Piaseczna.

Działają na terenie całej Polski. Obecnie poszukują kandydatów na stanowisko Monter / Serwisant Instalacji branża techniczna.

Obowiązki : - wykonawstwo instalacji - serwis instalacji i urządzeń - realizacja innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego - praca na wysokościach - dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonej pracy Wymagania : - gotowość do wyjazdów w delegacje - mile widziane wykształcenie kierunkowe średnie lub zawodowe Firma oferuje : - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - stałe, miesięczne wynagrodzenie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwość rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji Jeśli oferta jest interesująca, proszę o przesłanie cv przez formularz lento lub kontakt telefoniczny 533387550.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku