Technik ds. Prototypów
Apator SA
Torunia
18 d. temu

Obowiązki

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Projektowanie i montowanie nowych oraz rozwijanie, utrzymanie i serwisowanie istniejących stanowisk kontrolno-pomiarowych
  • Szkolenie pracowników wydziałów produkcyjnych w zakresie wdrażanych stanowisk
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej projektowanych urządzeń
  • Przeprowadzanie ofertyzacji i zamawianie komponentów elektronicznych i mechanicznych / programów / urządzeń pomiarowych
  • Ofertowanie urządzeń / linii technologicznych / usług zewnętrznych
  • Opiniowanie dokumentacji wyrobów / procesów / wytycznych projektu
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności elektronika / automatyka przemysłowa / robotyka
  • Znajomość miernictwa elektrycznego / elektronicznego;
  • Umiejętność montażu podzespołów elektronicznych w oparciu o standardy IPC
  • Znajomość standardów transmisji danych (przewodowe i bezprzewodowe)
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • Umiejętność projektowania prostych detali mechanicznych w CAD
  • Oferujemy

  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole
  • Bogate pakiety socjalne
  • Pakiet medyczny LUXMED
  • Aplikuj