Altenheim 11.74 EUR/godz.+kwatera opłacona WEIMAR. - WEIMAR, Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Olsztyn, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

WYMAGAMY : Od Pielęgniarek Dyplomowanych : Ukonczenia Szkoły ( Studia, Studium lub Liceum Medyczne) w Zawodzie Pielegniarka.

Nostryfikacja Dokumentów Zawodowych bądz uznanie Dokumentow przez Notariusza. Od Opiekunów Osób Starszych : Kilkuletnie Doswiadczenie w Opiece + niemiecki B1 ( Certyfikat przetłumaczony na niemiecki).

 • Ukonczony Kurs Opiekuna Osób Starszych. Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.Oferujemy : Poszukujemy Wykwalifikowany Personel Medyczny do Opieki nad Osobami Starszymi i Chorymi.
 • Pielegniarki Dyplomowane i Pomocników Do Opieki Osob Starszych i Chorych. Zatrudnienie od Listopad, Grudzień 2019 PRACODAWCA : Bezpośredni Własciciel Domow Opieki - WEIMAR.

  Miejsce Pracy Domy Opieki , Domy Seniora - WEIMAR . Praca Stacjonarna bez wyjazdów delegacyjnych.Praca w Systemie Zmianowym.

  WYNAGRODZENIE : Dla Pielegniarek Dyplomowanych 2.800 EUR brutto / m-c + Dodatki za Prace w Nocy, Niedziele i Swieta. WYNAGRODZENIE : Dla Pomocnika Opiekuna Osób Starszych i Chorych STAWKA : 11,74 EUR brutto / godz.

 • Dodatki za Prace w Nocy Niedziele i Swieta. Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.Pomaga w zalatwieniu Mieszkania.
 • Praca dla Osób z motywacja osiedlenia sie w Mieście WEIMAR.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku