Pracownik produkcji
Randstad Polska
Gorzów Wielkopolski, Polska
6 d. temu

Lekka praca na produkcji bez doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Czekamy na Ciebie - aplikuj na stanowisko pracownika produkcji w stabilnej firmie.

Zobacz jak może wyglądać Twoja nowa praca! Nie przegap takiej szansy.

Wyślij SMS o treści PRACA na numer, który znajdziesz po prawej ->

pod przyciskiem Zadzwoń / SMS, oddzwonimy do Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • lekką pracę na produkcji w systemie 3-zmianowym
  • dodatek 35% za pracę na zmianie nocnej
  • zadania

  • obsługa linii technologicznej,
  • przestrzeganie reżimu technologicznego,
  • oklejanie nalepką kartonu zbiorczego,
  • ręczne czynności przy sortowaniu towaru, wyrobów gotowych,
  • odpakowywanie zapakowanych towarów i weryfikacja towarów uszkodzonych, wadliwych,
  • ponowne zapakowywanie towarów sprawdzonych i nieuszkodzonych bez braków w kartony, układanie kartonów na palety.
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy zmianowej
  • dyspozycyjności
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47