Kierownik produkcji (green field)
LSJ HR Group
Kostrzyn nad Odrą, Polska
1 d. temu

Poszukujemy doświadczonego Kandydata, który będzie odpowiedzialny jest za uruchomienie nowej hali produkcyjnej.

Rekrutujemy dla naszego Klienta - jednego z największych producentów przestrzennych placów zabaw w Europie. Firma usytuowana jest w Kostrzynie nad Odrą, posiada duński kapitał i podobny styl pracy oparty na work life balance i poszanowaniu dla czasu wolnego pracowników oraz rozwoju ich pasji i zainteresowań.

wybrani kandydaci

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

Wymagania :

Chcemy Cię poznać jeśli posiadasz :

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Wiedzę na temat procesów produkcyjnych i zasad BHP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności w zarządzaniu zespołem
  • Zdolności analityczne i podstawy wiedzy ekonomicznej
  • Nastawienie na realizację celów i zadowolenie klienta
  • Zaangażowanie i proaktywną postawę
  • Oferujemy

    Pracodawca gwarantuje :

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie, które wzrasta w kolejnych etapach zatrudnienia
  • Premie roczne zależne od zaangażowania
  • Narzędzia niezbędne do pracy tj samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Duże możliwości rozwoju osobistego i wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa
  • Brzmi interesująco? Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

    Zakres obowiązków :

    Do Twoich zadań będzie należało :

  • Odpowiedzialność za dział produkcji, planowania, utrzymania ruchu i inżynierii produkcji
  • Odpowiadanie za realizację produkcji zgodnie z prognozami, zamówieniami i harmonogramem klientów (w tym za kluczowe wskaźniki efektywności, produktywności, bezpieczeństwo z zachowaniem ustalonej jakości)
  • Odpowiedzialność za zarządzanie zapasami
  • Bezpośrednie zarządzanie i kierowanie zespołem produkcyjnym i pracownikami
  • Ustalanie budżetu inwestycyjnego i produkcyjnego oraz nadzór nad jego realizacją
  • Działania w zakresie BHP - wsparcie w organizowaniu stanowisk pracy, realizacja audytów bezpieczeństwa, ewidencja i analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Ciągłe doskonalenie i optymalizacja produkcji, zgodnie z filozofią LEAN
  • Tworzenie szkoleń, zasad i wytycznych w podległym dziale
  • Tworzenie statystyk, specyfikacji i dokumentacji produkcyjnych
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonych
  • Zgłoś tę pracę