kelner/kelnerka praca dodatkowa na bankietach
Go4Work
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Praca dodatkowa elastyczny grafik Agencja pracy tymczasowej Go4Work zatrudni osoby na stanowisko - kelnerka / kelner do obsługi imprez (bankiety, wesela, cateringi, śniadania / kolacje hotelowe, imprezy okolicznościowe) Praca na terenie Warszawy.

Sam ustalasz sobie grafik i wszystko zależy od twojej dyspozycyjności i chęci. Praca idealna dla osób, które chcą połączyć studia z pracą dodatkową.

Nie masz za dużo czasu? Chcesz pójść do pracy na kilka zleceń w miesiącu? Boisz się że nie dasz rady pogodzić nauki i pracy?

Nie stresuj się. Nie oczekujemy od Ciebie konkretnej ilości przepracowanych godzin. Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy pozytywnego nastawienia do pracy! Wszystkiego dowiesz się na naszym szkoleniu.

Pracujemy w różnych obiektach i na różnych imprezach, więc praca nigdy Ci się nie znudzi. Pracując z nami poznasz wielu ciekawych ludzi oraz zdobędziesz nowe umiejętności.

Zatrudniamy pracowników na umowę zlecenie. Wymagania : aktualna książeczka sanepidowska oraz ukończone 18 lat. Zapraszamy do kontaktu 797 587 982.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku