Specjalista ds. obsługi klienta z językiem węgierskim
Hays Office
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem węgierskim Katowice NR REF. : 1130310 Nowa firmaDla naszego klienta, jednego z SSC zlokalizowanych w centrum Katowic, obecnie poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka angielskiego i węgierskiego (min.

B2),którzy chcieliby poszerzyć lub zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Twoje obowiązkiJako specjalista ds.

Obsługi klienta z językiem węgierskim będziesz odpowiedzialny za zadania operacyjne związane z obsługą zamówień lub rozpatrywaniem roszczeń w systemie, dokładnie i wydajnie, aby osiągnąć ustalony poziom usług, dostarczanie różnych zamówienia do procesów gotówkowych KPI, kontakt z lokalnymi organizacjami obsługi klienta, magazynowanie, dystrybucja i transport, przegląd i rozwiązywanie zgłoszeń oraz zapewnienie sprawnych procesów obsługi klienta.

Co oferujemyTo stanowisko oferuje doskonałą okazję do poprawy lub rozszerzenia umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów w zakresie wspierania międzynarodowych klientów.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i zróżnicowany pakiet świadczeń. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i rozwinąć ścieżkę kariery APLIKUJ! Dodatkowe informacjeJeśli jesteś zainteresowany tą ofertą wyślij swoje CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku