HYDRAULIK 15€/godz.+ DIETA 9€ netto/godz. NIEMCY.
Rekrutacja-Kozow
Lublin, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

HYDRAULICY - PRACA - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Lokalizacja Pracy LANDY : Baden- Wurttemberg, Bawaria, Hesja.

Niemiecki Pracodawca poszukuje Hydraulików na Projekty Budowlane do NIEMIEC. Zatrudnienie od 09.11.2020 ,16.11.2020 i w kolejnych tygodniach.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę. Oferta Pracy dla Samodzielnych Hydraulikow i Teamów Dwuosobowych.

STAWKA : 15,00 EUR brutto / godz. + DIETA 9,00 EUR netto / godz. Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.

Ubranie Robocze + Buty Robocze zapewnia Pracodawca Bezpłatnie. ZADANIA : MONTAZ SIECI WODA - GAZ - OGRZEWANIE+BIAŁY MONTAŻ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE : niemiecki komunikatywny + doswiadczenie w branzy, zawod branzowy nie jest wymagany Własne auto do wyjazdu nie jest wymagane.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku