Operator wózka widłowego Faurecia Automotive
Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Rzeszów
‎1 godz. temu
source : infoPraca

Praca w Czechach - bez znajomości języka - dla naszego klienta, produkującego fotele samochodowe - firmy Faurecia Automotive w mieście Písek.

Zakres obowiązków :

Wykonywanie prostych prac magazynowych, obsługa wózka widłowego.

ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE

3 - zmianowy system pracy

WYNAGRODZENIE : od 4300 zł netto wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin

  • orientacyjna stawka godzinowa : 26 - 36 zł netto / godzina
  • możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
  • cotygodniowe zaliczki
  • czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
  • darmowe badania lekarskie
  • darmowa odzież i obuwie robocze
  • możliwość rozwoju i awansów
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
  • ubezpieczenie zdrowotne / pakiet socjalny
  • dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)
  • 25 dni urlopu (płatnego)
  • praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość zdobycia doświadczenia u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.
  • Dodatkowo płacone, nadgodziny, wekendy, nocki. Bonusy za odpracowane zmiany. Przyjazna atmosfera.

  • Doświadczenie w pracy na wózku ( nie wymagamy waznych dokumentów)
  • Chęć do pracy
  • Odpowiedzialne podejscie do obowiązków
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy
  • Dobry stan zdrowia
  • Zgłoś tę pracę