Weterynarz Małych Zwierząt - praca w Niemczech
Workhouse4you Sp. z o.o.
Katowice, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Jako miejsce pracy będziesz miał do wyboru dużą klinikę lub mniejsze praktyki lekarskie w całych Niemczech.

Opis stanowiska :

  • ochrona zdrowia małych zwierząt
  • kontrola stanu zdrowia zwierząt, (badania, leczenie, szczepienia, rutynowe operacje etc.)
  • weryfikacja wykonywanych czynności zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami prawnym
  • Wymagania :

  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy w zawodzie
  • Doświadczenie przy rutynowych operacjach, typu kastracje kotów i psów, chirurgia brzuszna, mile widziane operacje kości kończyn,
  • Każdy rodzaj specjalizacji będzie atutem (specjalizacja okulistyczna, radiologia, dermatologia)
  • Mile widziany certyfikat języka niemieckiego poziom B2 - znacznie skróci proces zatrudnienia
  • Chęć rozwoju swoich kompetencji
  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec na stałe
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę wg niemieckich przepisów na czas nieokreślony
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (ponad obowiązujące standardy),
  • Pracę w klinikach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny
  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Możliwość doszkolenia języka niemieckiego- kursy językowe przed wyjazdem
  • Zgłoś tę pracę