Młodszy Programista
Debesis Sp. z o.o.
Piaseczno, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Rola : - Rozwijanie, utrzymanie i tworzenie nowego oprogramowania, - Przygotowanie dokumentacji technicznej, Profil kandydata : - Podstawowa znajomość jednej z technologii : Python, Django, JavaScript, HTML5, CSS3, - Doświadczenie w programowaniu obiektowym, - Znajomość relacyjnych baz danych i SQL, - Umiejętność pisania wysokiej jakości kodu, - Analityczne podejście do problemów, Nasza oferta : - Ciekawa praca w małym i zgranym zespole profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, - Elastyczne godziny pracy, - Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT, - Ciekawe wyzwania i szanse rozwoju, - Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia), - Miła i swobodna atmosfera pracy.

Wyślij CV pod adres lub zadzwoń : +48 22 699 99 09 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku