Recepcjonistka - Ursynów
Akademia Psyche
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Rozwoju i Terapii Akademia Psyche w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonistki Wymagania : 1. Doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze pacjenta 2.

Znajomość obsługi komputera ( MS Office) i urządzeń biurowych 3. Komunikatywność 4. Dyspozycyjność 5. Dobra organizacja pracy i podzielność uwagi 6.

Gotowość do pracy w trybie zmianowym 7. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Zakres obowiązków : 1. Obsługa systemu rezerwacji pacjentów 2.

Rozliczanie usług medycznych, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych 3. Weryfikacja danych personalnych 4. Udzielanie informacji o usługach Akademii 5.

Profesjonalna obsługa pacjenta 6. Czuwanie nad prawidłową pracą Poradni Oferujemy : 1. Współpracę z profesjonalnym zespołem psychologów i psychiatrów 2.

Pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy, w miłej i przyjaznej atmosferze 3. Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku