Intendent
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 401
Warszawa, Tarnowiecka, Warszawa, mazowieckie, Polska
‎7 godz. temu
source : praca.gov.pl

Zakres obowiązków : - zakupy produktów żywnościowych

  • przygotowywanie jadłospisów
  • sporządzanie dokumentacji sanitarnej
  • Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE

    Wymiar etatu : 1

    Zmianowość : jedna zmiana

    Liczba godzin pracy w tygodniu : 40

    Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 03.09.2021 Data zakończenia pracy : 03.11.2021

    Wynagrodzenie brutto : od 3 000 PLN + 20% premii

    System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną

    Typ propozycji :

    Zapewnienie wyżywienia : NIE

    Zapewnienie zakwaterowania : NIE

    Zatrudnienie od zaraz : NIE

    Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE

    Wykształcenie :

  • średnie ogólnokształcące
  • Znajomość języków :

    Zawód :
  • Intendent
  • Intendent
  • Staż pracy w zawodzie :

    Umiejętności i uprawnienia :

    Staż pracy ogółem :

    Inne wymagania : Pozostałe wymagania

    Znajomość języków :

    Zawód :

    Staż pracy w zawodzie :

    Inne wymagania :

  • Wymagania : wykształcenie średnie. Obowiązki : - zakupy produktów żywnościowych- przygotowywanie jadłospisów- sporządzanie dokumentacji sanitarnej Zgłoszenia : sp401 edu.
  • um.warszawa.pl, 22 612 51 79

    Liczba miejsc pracy : 1

    w tym dla niepełnosprawnych : 0

    Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy : NIE

    Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON) : NIE

    Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP : NIE

    Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia : 06.09.2021