Mechanik
ZD Farmio
Jarocin, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina z najnowszą technologią procesu uboju i dzielenia kurczaka należą do grupy kapitałowej FARMIO, polskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO i dodatkowo przebadanymi na obecność antybiotyków.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi. Obecnie, poszukujemy do pracy na stanowisko : Mechanik Opis stanowiska : Dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń pod kątem mechanicznym Wykonywanie konserwacji, przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn oraz urządzeń i instalacji Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn i urządzeń Prowadzenie książki ruchowej Wymagania : Wykształcenie min.

 • zawodowe o profilu mechanik, elektromechanik lub pokrewne; Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w zakładzie spożywczym);
 • Praktyczna znajomości techniki napraw maszyn i urządzeń; Dyspozycyjność Posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 • Wskazane uprawnienia energetyczne-cieplne E2 (atut dodatkowy) Oferujemy : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
 • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia zadaniowa; Przyjazną atmosferę pracy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku