Trade Terms Specialist
Hays Office
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Trade Terms Specialist Katowice NR REF. : 1128882Trade Terms SpecialistDla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w centrum Katowic, poszukujemy osoby na stanowisko Trade Terms Specialist, która będzie gotowa podjąć pracę "od zaraz" na okres 3 miesięcy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę zapytań i rozwiązywanie ewentualnych kwestii spornych z klientami, zatwierdzanie zgodności umów handlowych, czy kontrolę i prawidłowe rozliczenie płatności.

Główne wymagania to : znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego na poziomie komunikacyjnym (min. B1 / B2), doświadczenie w obsłudze klienta, pracy z danymi lub w branży finansowej, mile widziana znajomość programu SAP.

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz? Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku