Pielęgniarz/Pielęgniarka
Workhouse4you Sp. z o.o.
Gdańsk
4 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • Zarobki w wysokości :
  • bez nostryfikacji od 1 800 EUR brutto
  • z nostryfikacją 2 900 EUR - 3 200 EUR brutto
  • Wymiar pracy : pełen etat
  • Dodatkowe wynagrodzenie :
  • do urlopu
  • za święta Bożego Narodzenia
  • za pracę na oddziale intensywnej terapii lub na bloku operacyjnym
  • za nocną zmianę + za pracę na weekend
  • Możliwość nadgodzin w zależności od zapotrzebowania,
  • Pracę w niemieckich placówkach medycznych - Szpitale oraz Kliniki,
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym,
  • Gwarancję zakwaterowania na czas trwania umowy,
  • Nauka języka niemieckiego - opłacone przez pracodawcę,
  • Zwrot kosztów związanych z wyjazdem do miejsca pracy w wysokości 200 EUR,
  • Możliwość urlopu po okresie próbnym.
  • Zadania :

  • Podawanie leków, tlenu,
  • Wykonywanie iniekcji,
  • Zmieniane opatrunków,
  • Asystowanie lekarzowi podczas operacji,
  • Przygotowanie chorych do badań i zabiegów,
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów (mowa tutaj głównie o temperaturze oraz ciśnieniu krwi),
  • Informowanie lekarza o możliwych nieprawidłowościach,
  • Pomaganie pacjentom w podstawowych czynnościach dotyczących higieny osobistej,
  • Sporządzanie kompleksowej dokumentacji (karty choroby).
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe - konieczne ukończone studia licencjackie 3-letnie; dodatkowym atutem będą ukończone studia magisterskie,
  • Gotowość podjęcia nauki języka niemieckiego,
  • Mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego,
  • Niekaralność.
  • Zgłoś tę pracę