Magazynier (obsługa wózków widłowych)
ACTIO HR SP. Z O.O.
Gdańsk, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko : Magazynier Miejsce pracy : Gdańsk (kilka lokalizacji do wyboru)Obowiązki : - obsługa wózków widłowych,- logistyka wewnętrzna,- przyjmowanie, wydawanie towaru,- obsługa programów magazynowych.

Wymagania : - uprawnienia na wózki widłowe,- znajomość zasad gospodarki magazynowej- znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki- doświadczenie na podobnym stanowisku- dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u klienta),- pakiet benefitów,- pracę od poniedziałku do piątku,- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju.

Opis dodatkowy : Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz.W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie : 1.

obowiązkowo Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym MGB / 05 / 21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp.

z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp.

z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp.

z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku