MONTER PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH - Hirschberg ( koło Frankfurtu nad Menem), Niemcy
Doradztwo Gospodarcze Jacek Garnowski
Olsztyn, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

Pracodawca jest jednym z największych w Niemczech producentów domów masywnych. Firma zatrudnia 860 pracowników i ma swoje oddziały w całych Niemczech.

ZADANIA : -Przygotowywanie podkładów i nanoszenie pod konstrukcję -Wykonywanie sufitów podwieszanych wraz z pokryciem -Wykonywanie ścian z płyt gipsowo-kartonowych -Układanie izolacji termicznej i akustycznej DOŚWIADCZENIE : -Wykształcenie kierunkowe z zakresu montażu płyt gipsowo-kartonowych GFK, stolarstwa lub pokrewnego -Wieloletnia praktyka z płytami GFK -Inicjatywa, samodzielność i elastyczność a także zdolność do pracy z obciążeniem -Orientacja na klienta i odpowiednia prezentacja -Prawo jazdy klasy B -Znajomość j.

niemieckiego na poziomie komunikatywnym Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Hirschberg na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j.

polskim) i pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.Oferujemy : OFERUJEMY : -Umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej).

Dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. niemiecka emerytura, dodatek na dziecko, itp.

  • atrakcyjne wynagrodzenie. -Pracownicze przywileje socjalne (np. firmowy pakiet zdrowotny, itp.) -Gruntowne przeszkolenie z zakresu naszych produktów i systemu pracy -Płaska hierarchia zawodowa z szansą na awans -Kultura firmowa wspierająca satysfakcję i zadowolenie z pracy -Silne wsparcie w poszukiwaniu i formalnościach mieszkaniowych Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.
  • 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych