Poszukiwana sprzątaczka
Jarexs Plus
Piastów, Mazowieckie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

JAREXS PLUS Sp. z o.o. poszukuje Sprzątaczki / Sprzątacza obiekt w Piastowie ul. Harcerska Wymagania : - podstawowa umiejętność sprzątania -

sumienność - odpowiedzialność Zarys obowiązków : praca zmianowa sprzątanie zleconych obiektów Oferujemy : - stabilne i klarowne warunki finansowe W związku z posiadanym statusem zakładu pracy chronionej oferujemy możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej w tym również z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PU JAREXS Sp. z o.o. ul. Korczaka 16 C, 59-220 w Legnicy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY, na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody (tj.

art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych). Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani / Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody przed jej cofnięciem.

Dodatkowo, przysługuje Pani / Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul.

Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku