DevOps AWS Engineer (Remote)
P&P Solutions
Łucka 15, Warszawa
4 d. temu
source : SOLID.Jobs

Czym będziesz się zajmować?

Do kilku projektów realizowanych zdalnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Praca zdalna

Stawka : do 150 PLN netto / h + VAT (B2B)

Zadania :

  • Zarządzanie środowiskami deweloperskimi i testowymi
  • Odpowiedzialność za integralność bezpieczeństwa infrastruktury
  • Wsparcie programistów we wdrażaniu oprogramowania
  • Utrzymanie i rozwój procesów automatyzacji
  • Oferujemy :

  • Współpracę minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie
  • Wymagania :

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość AWS
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Terraform
  • Doświadczenie w konteneryzacji za pomocą Docker, Kubernetes
  • Dobra znajomość Linux
  • Czego wymagamy?

    3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości : Mile widziane :

    Mile widziane :
  • Terraform
  • Języki :
  • Polski
  • Polski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 15000-24000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : W całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kim jesteśmy?

    Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład?

    P&P Solutions jest miejscem, którego szukasz.Dołącz do nas i realizuj się oraz rozwijaj swoje kompetencje.