Zatrudnię pielęgniarkę
Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych
Zgierz, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzące Dom Pomocy Społecznej dla somatycznie chorych w Zgierzu poszukuje osób do pracy na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza w pełnym, niepełnym wymiarze czasu pracy lub na umowę zlecenie.

Oferujemy pracę w Domu Pomocy Społecznej w Zgierzu (ul. Chełmska 16 / 18) w systemie zmianowym 12 godzinnym : 8.00-20.00 i 20.

00- 8.00. Grafiki ustalane w porozumieniu z pracownikiem. Do obowiązków na stanowisku należy : - rozkładanie i podawanie leków, - wykonywanie pomiarów ciśnienia, glikemii itp - udział w konsultacjach lekarskich na terenie placówki, - wypełnianie dokumentacji pielęgniarskiej, - całodobowa opieka medyczna nad Mieszkańcami.

 • współpraca z pozostałym personelem terapeutyczno- opiekuńczym. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV w formie elektronicznej lub dostarczenie osobiście pod adres : Dom Pomocy Społecznej w Zgierz ul.
 • Chełmska 16 / 18 tel. 42 719 07 27 Rodzaj pracy : Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Staż / Praktyka

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku