Inżynier ds. kontrolingu
Cavatina GW Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie -

Business Equal Park, Carbon Tower we Wrocławiu i Chmielna 89 w Warszawie. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.

A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Opis stanowiska :

  • Sprawdzanie i optymalizacja ofert umów podwykonawczych pod kątem wyboru technologii wykonania robót
  • Sprawdzenie przedmiarów pod kątem zgodności z zakresem prac, prognozowanym zużyciem materiałów
  • Analiza poszczególnych zakresów prac pod kątem wyboru korzystnych rozwiązań robót oraz materiałów
  • Bieżąca współpraca z Kontrolingiem Działu Realizacji Inwestycji, Kierownikami i Inżynierami budów
  • Raportowanie zgodnie z wymogami zarządu, kierownictwa i działu kontrolingu
  • Pomoc w aktualizacji informacji o przewidzianych kosztach na poszczególnych budowach.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane- warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz środowiska AutoCad
  • Wiedza z zakresu ofertowania i kosztorysowania
  • Mocne umiejętności analityczne
  • Łatwość rozwiązywania problemów, poszukiwania nowych rozwiązań
  • Doskonała komunikatywność, umiejętność współpracy oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Chęć rozwoju w firmie, lidera rynku nieruchomości komercyjnych
  • Oferujemy :

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa
  • atrakcyjne i komfortowe biura
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych