Pracownik Grupy Mobilnej mile widzane orzeczenie _Kraków
Zakłady Usługowe
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Stabilna firma zatrudni Pracownika Grupy Mobilnej w Krakowie na rejon Małopolski. Zakres obowiązków : - wykonywanie równego rodzaju prac (mycie przeszkleń, akrylowanie podłóg, utrzymanie czystości w naszych obiektach) Oczekiwania : -

czynne prawo jazdy i własny samochód - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widzani Panowie z orzeczeniem.

Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie - elastyczny czas pracy - miła atmosferę - pracę w grupach (2-

3 osoby) - wynagrodzenie zawsze na czas - dobre warunki finansowe Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej dlatego do kontaktu zachęcamy także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności Kontakt w sprawie oferty : 723 700 420 Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Lub / i : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku