Consultant SAP FI CO
Accenture
Łódź, Polska
3 d. temu

Job Description

Czym będziesz się zajmować?

 • Bezpośrednią współpracą z klientem przy utrzymaniu i rozwoju systemów SAP ERP w obszarze FI / CO.
 • Analizą procesów biznesowych w obszarze SAP TR.
 • Diagnozowaniem problemów SAP FSCM / TR i rozwiązywaniem incydentów zgłaszanych przez klienta.
 • Bezpośrednią implementacją rozwiązań w systemie oraz ich testowaniem.
 • Czytaj więcej o opisie stanowiska

  Qualifications

  Oczekujemy od Ciebie :

 • dobrej znajomości procesów biznesowych i ich konfiguracji w ramach SAP FI / CO,
 • wiedzy z obszrau FSCM / TR (np. SAP Treasury and Risk Management, SAP Cash and Liquidity Management, In-house Cash),
 • swobodnego poruszanie się po systemie (znajomość transakcji i tabel SAP),
 • minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
 • doświadczenia przy wdrażaniu projektów i utrzymaniu systemu,
 • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
 • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
 • umiejętności pracy w zespole.
 • Co możemy Ci zapewnić?

 • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji : dofinansowanie kursów i certyfikacji, bogata oferta szkoleń online oraz on-site, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.
 • Możliwość pracy z dużymi międzynarodowymi klientami.
 • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed lub Medicover) i ubezpieczenie na życie.
 • Dostęp do platformy MyBenefit - w tym możliwość korzystania z karty Multisport oraz karty lunchowej.
 • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.
 • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej.
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV na adres e-mail : lodz.recruitment accenture.com

  Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikujonline już dziś.

  W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującejtreści :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul.

  Siennej 39, NIP 526-00-15-900(Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochroniedanych osobowych (t.

  j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz RozporządzeniemParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  wsprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i wsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE, wcelu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przezAccenture.

  Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowiciedobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a o przysługującymmi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzaniadanych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczeniaprzetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

  Każdemu przysługujeprawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.

  Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celurealizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp.

  z o.o. zsiedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900(Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

  oochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) orazRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniemdanych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95 / 46 / WE.

  Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowecałkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem / łam poinformowany / a oprzysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobecprzetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie.

  Każdemuprzysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych .

  Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub innąfirmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni zprocesu rekrutacji.

  Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolorskóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne,przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną,lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa.

  Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  Równe szanse zatrudnienia

  Wszystkie decyzje dotyczące zatrudnienia powinny być podejmowane bez względu na wiek, rasę, wyznanie, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie, status osoby niepełnosprawnej, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, stan cywilny, status obywatelski lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez prawo Rzeczpospolitej Polskiej.

  Kandydaci do pracy nie będą zobowiązani do ujawniania zatartych wyroków podczas procesu rekrutacji.

  Aplikuj teraz ZAREJESTRUJ SIĘ, BY OTRZYMYWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYCH OFERTACH PRACY Aby zaaplikować z urządzenia mobilnego, Twoje CV musi znajdować się w chmurze.

  Nie jesteś gotowy? Wyślij tę ofertę pracy na adres email.Aby zaaplikować z Tabletu, twoje CV musi znajdować się w chmurze.

  Nie jesteś gotowy? Wyślij tę ofertę pracy na adres email.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku