Monter Elektroniki Praca Holandia
Support For Business Sp. z o.o.
Słupsk, Pomorskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta holenderskiej firmy z branży elektronicznej poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku Montażysta elektroniki Co będziesz robił : Do twoich obowiązków będzie należało montowanie części i komponentów elektronicznych na podstawie dostarczonych instrukcji w języku angielskim Będziesz mieć własne stanowisko pracy z komputerem i narzędziami Będziesz pracować we własnym tempie i koncentrować się na jakości Miejsce pracy : Holandia / Eindhoven Co możemy Ci zaoferować : Wynagrodzenie 10,75 € / h brutto Praca w pełnym wymiarze godzin na popołudniowo-nocnej zmianie(16 : 00 - 1 : 00) Wzrot kosztów dojazdów do pracy 0,19 € / km Długotrwałe zatrudnienie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie Czego oczekujemy od Ciebie : Doświadczenie w montażu elektroniki Komunikatywny angielski Własne zakwaterowanie w okolicach Eindhoven (opcjonalnie posiadamy zakwaterowanie tymczasowe) własny transport do pracy Dbałość o szczegóły, Chęci do pracy oraz umiejętność organizacji pracy własnej, Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, Pozytywnego nastawienia, Jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij nam swoje CV na adres Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę Support For Business Sp.

z o.o., będącą Administratorem moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku