samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy
Randstad Polska
Zgierz, Polska
1 d. temu

Lubisz pracę w międzynarodowym środowisku oraz chciałbyś poznać specyfikę pracy w mniejszym zakładzie produkcyjnym? Jeżeli do tego szukasz stabilnego zatrudnienia, zapraszamy do aplikacji!

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w sektorze chemicznym, której produkty znajdują zastosowanie m.

in. w branży elektronicznej i automotive.

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę w małej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię roczną
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • dodatek dojazdowy
  • zadania

    Bieżące księgowanie wyciągów oraz uzgadniane kont bankowych

    Weryfikacja merytoryczna dokumentów i ich księgowanie

    Weryfikacja dokumentów sprzedażowych pod kątem zgodności z regulacjami VAT

    Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP, naliczanie oraz księgowanie amortyzacji

    Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych oraz zagranicznych

    Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym w zakresie raportowania podatkowego

    Sporządzanie deklaracji dla GUS, NBP, INTRASTAT

    Wsparcie w zakresie przygotowania sprawozdania finansowego

    oczekujemy

    Ukończone studia wyższe (finanse i rachunkowość, ekonomia)

    min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym

    znajomość przepisów podatkowych

    mile widziana znajomość j. angielskiego

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47