Pracownik budowlany - MALARZ , TYNKARZ
FARBENKOBOLD GmbH
Katowice, Śląskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Vorarlbergu (Austria). Wykwalifikowani pracownicy - malarz, tynkarz.

Zakres prac : prace malarskie agregatem, tynki maszynowe, docieplenia. Możliwosc podjecia pracy przez mala grupe, w której co najmniej jeden z pracowników posluguje sie jezykiem niemieckim.

Rozpoczęcie pracy jest natychmiastowe, a zatrudnienie planowane jest na dłuższy okres. wymagania : Doświadczenie na powyższej pozycji / stanowiskach Gotowość do podjęcia pracy tak szybko, jak to możliwe Znajomość języka niemieckiego (w zależności od pracy) Uczciwość, motywacja, zaangażowanie Prawo jazdy kategorii B jest mile widziane oferujemy : Zatrudnienie u austryjackiego pracodawcy Wysokie stawki budowlane w zależności od kwalifikacji i doświadczenia Minimalne wynagrodzenie miesieczne 1650,00 € netto Dodatki : wakacje i święta Zakwaterowanie, którego koszty ponosi pracodawca Praca z polskim kierownikiem robot

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku