Pracownik produkcji w Remscheid - Niemcy!
JOBFACTORY
Poznań, Wielkopolskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

JOB Factory Germany to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie a wyróżnia świeże spojrzenie! W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję i zdobyliśmy zaufanie na Rynku niemieckim i robimy ekspansję na Rynek europejski! W obecnych czasach warto oddać się w ręce osób, którym zależy nie tylko na kolokwialnym przepychaniu CV, tylko tych, którym zależy, by każdy pierwiastek Kandydata był zadowolony.

Zaciekawiliśmy Cię? Nie zwlekaj, aplikuj! Pomagamy z pasji!Poszukujemy dla naszego Partnera w Niemczech Pracownika produkcjiZadania : Praca przy maszynach produkcyjnych Wykonywanie pracy wg wytycznych Kontrola jakości wykonanych rzeczy Praca wg ustalonych zasad Dbanie o porządek na miejscu pracy Wymagania : Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Prawo jazdy kat.

B + własny samochód mile widziane Gotowość do pracy w trybie 3-zmian Doświadczenie na podanym stanowisku Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracyOferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego Pracodawcy (żadne delegacje!) w oparciu o niemiecką umowę o pracę Stawki wg taryfy IGZ Składki emertytalne odprowadzane w Niemczech, niemieckie ubezpieczenie Dodatki za pracę w godzinach nocnych Dodatek urlopowy i premie świąteczne Zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę (7,50€ / noc) Długofalowa współpraca Możliwość pracy w nadgodzinach kwestia indywidualna Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów Tłumaczenie CV na język niemiecki w celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego bezpłatnie!Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres : Nie daj swojej szansie przejść w inne ręce!Prosimy o dołączenie w stopce klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Z uwagi na fakt, że niektóre sprawy formalne w Niemczech są zbyt zawiłe, z chęcią pomożemy! Wystąpienie o numer socjalny, podatkowy, założenie karty zdrowia?

A może Kindergeld? Żaden problem, skontaktuj się z nami!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku