Koordynator HR z j. Niemieckim
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Wrocław, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, przedsiębiorstwa finansowego zajmującego się bankowością prywatną i inwestycyjną poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora HR z językiem niemieckim.

Pracując w międzynarodowej korporacji zrzeszającej ponad 70,000 pracowników na całym świecie będziesz członkiem zespołu HR.

W nowej roli będziesz odpowiedzialny za wsparcie administracyjne procesów HR-owych, planowanie oraz organizację zadań. Na co dzień będziesz współpracował zarówno z kandydatami, managerami czy pracownikami wewnętrznymi firmy.

Poszukujemy osoby znającej język niemiecki w stopniu zaawansowanym, min. C1 / C2, język angielski na poziomie zaawansowanym B2 / C1 -

komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi. Doświadczenie zdobyte w dziale HR jest traktowane jako atut. W tej roli dobrze odnajdzie się osoba zorganizowana, dobrze zarządzająca swoim czasem pracy.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w jednym z największych banków na świecie, możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR od podstaw, atrakcyjne wynagrodzenie (do 7000 tys.

złotych brutto w zależności od doświadczenia), pakiet benefitów, biuro zlokalizowane w centrum miasta.

Pierwszy kontrakt jest to umowa agencyjna na okres 6 miesięcy z możliwością współpracy długofalowej.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku