LEGIONOWO - ochrona zakładu - AKTYWIZACJA OSÓB Z ON
Labors
Legionowo, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla dużej firmy ochrony poszukujemy : OSÓB DO OCHRONY ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH W LEGIONOWIE OFERTA SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI System ochrony 24 / 48 Umowa o pracę Atrakcyjna stawka Wymagania : - Zaświadczenie o niekaralności - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - Podstawowa obsługa komputera ( warunek konieczny ) - Chęci do ochrony Będziesz odpowiedzialny za : - Kontrolkę ruchu osobowego i kołowego - Wykonywanie posterunków obchodowych Zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Nie zwlekaj, APLIKUJ! Prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu bądź kontakt pod numerem telefonu 603-150-711 Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp.

z o. o. z siedzibą w : 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iodmałpalabors.

pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku