Praktykant/ka ze znajomością j. niemieckiego
Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Praktykant / ka ze znajomością j.

niemieckiego Agencja Pracy Koncepcja oferuje praktyki dla osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, mile widziani studenci kierunków HR, filologii germańskiej.

Miejsce pracy : Agencja Pracy we Wrocławiu Okres praktyk : 1 do 3 miesięcy z możliwością zatrudnienia Oferujemy :

  • 1-3 miesięczną praktykę (w zależności od postępów) w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku z możliwością zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
  • pomoc w zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole Obowiązki :
  • praca w dziale rekrutacji
  • prowadzenie pod opieką pracowników agencji działań z zakresu rekrutacji kandydatów
  • uczestnictwo w budowaniu relacji z firmami zewnętrznymi
  • tworzenie ofert biznesowych na podstawie katalogu danych
  • zarządzanie treścią serwisów internetowych
  • analiza danych źródłowych Wymagania :
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywność
  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
  • silna motywacja do pracy w Agencji Zatrudnienia oraz nastawienie na efekty Sposób aplikowania : CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, prosimy przesyłać na adres e-mail : W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
  • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.