Reprezentant ds Rozwiązań Ubezpieczeniowych
Aviva w Ełku
Ełk, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Szczegóły oferty : System wynagrodzeń : - Podstawa - Prowizja - Premia >

Lubisz pomagać ludziom? >

Cenisz sobie czas oraz finansową niezależność? >

Chcesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym? Dołącz do nas i zostań : Reprezentantem ds Rozwiązań Ubezpieczeniowych Oferujemy : - kontrakt bezterminowy, podstawę i wysokie prowizje - korzystny system premiowy - profesjonalne szkolenia od podstaw z najwyższej półki (na poziomie europejskim) Doceniamy : - zaangażowanie w formie nagród, możliwości rozwoju i awansu Zapewniamy : - dobrą atmosferę współpracy Prześlij nam swoje CV!!! koniecznie dopisz klauzulę : Zgodnie z art.

6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp.

z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam / em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Agentów obowiązującą w Avivie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku