Pracownik produkcji
DWG
Środa Śląska, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz zmienić obecną pracę? A może szukasz nowej? Zapoznaj się z naszą ofertą Agencja zatrudnienia DWG Polska Sp. z o.o.

numer certyfikatu 6678) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Co oferujemy? - zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Firmie, z naszą Agencją przechodzisz tylko etap rekrutacji! -

atrakcyjną stawkę miesięczną oraz bardzo liczne premie i dodatki - pracę w systemie czterobrygadowym, wolne dni w tygodniu oraz w niektóre weekendy -

stabilne zatrudnienie w dużej firmie produkcyjnej - bogaty pakiet socjalny, m.in prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne, bezpłatne napoje podczas pracy, -

DARMOWY DOJAZD z wielu miejscowości, m. in : Miękinia, Środa Śląska, Malczyce, Mazurowice, Strzegom, Żarów i ich okolice, Jaki jest zakres obowiązków?

 • obsługa maszyn produkcyjnych - dbanie o ciągłość produkcji - ustawianie parametrów - pakowanie gotowego wyrobu Jakie są wymagania?
 • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej - zaangażowanie w wykonywaną pracę - zdolności manualne Zainteresowała Cię ta oferta?
 • Wyślij do nas swoje CV, prosimy dopisz NOWĄ klauzulę "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji" Skontaktuj się z nami pod numerem +48 71 714 23 00 i dowiedz się więcej.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku