Magazynier - wysoka stawka
pracaBIS
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy pracaBIS (nr rejestru 5525) dla swojego Klienta zajmującego się sprzedażą i serwisem wózków widłowych, poszukuje kandydata do pracy przy obsłudze wózka widłowego.

Miejsce pracy : Poznań (okolice), Żerniki Opis stanowiska : załadunek, rozładunek dostaw wózków widłowych wraz z osprzętem prowadzenie dokumentacji magazynowej przyjęcia i wydania paczek Wymagania : uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego (minimum 1 rok) gotowość do podjęcia pracy od zaraz nastawienie na długotrwałą współpracę dobra organizacja własnego czasu pracy Oferujemy : pracę od zaraz w renomowanej firmie zajmującej się serwisem i sprzedażą wózków widłowych długotrwałą współpracę pracę na jedną zmianę (weekendy wolne) pracę w pełnym wymiarze godzin -

8h dziennie poniedziałek piątek (08 : 00 16 : 00) w pełni oskładkowaną umowę stawka godzinowa 22,00 zł brutto / h Proszę o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE(RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku