Doradca Klienta w Alior Bank S.A. w Parczewie 2800zł-10000zł
KFKK Sp. z o.o.
Parczew, Lubelskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Kim jesteśmy? Misja i cele firmy Alior Bank S.A. to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce.

Zespół naszych pracowników to wyjątkowi ludzie, dla których praca to pasja, to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Jako pracodawcy wiemy, że kluczowym ogniwem firmy są pracownicy - inwestycja w ich rozwój i szkolenia podnoszące efektywność i zaangażowanie w zespole.

Dlatego zwracamy szczególną uwagę na osoby, których pasją jest rozwój, motywacja do osiągnięć i chęć współpracy z innymi klientami i współpracownikami.

Jeżeli cechuje Cię pewność siebie, wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i motywacja do pracy, ponieważ masz świadomość, że masz ogromny wpływ na kształt swojego życia zawodowego, to jest duża szansa, że pasujesz do naszego zespołu.

Sprawdź czy chcesz z nami pracować i zdobyć u nas doświadczenie! Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem banku poszukujemy kandydatki / -ta na stanowisko : Doradca Klienta w Placówce Bankowej Miejsce pracy : Parczew Oferujemy : -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pn.

 • pt. / 8.30-16.30), -atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje i premie, na które masz realny wpływ już od początku współpracy -profesjonalne szkolenia oraz indywidualne coachingi podnoszące efektywność na każdym etapie współpracy, realną -możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy -pakiet prywatnej opieki medycznej Enelmed, -bogaty pakiet ubezpieczeń grupowych.
 • spotkania integracyjne dla pracowników Nasze oczekiwania : -posiadasz wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci / studentki studiów zaocznych lub absolwenci) -posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze Klienta (min.
 • 1 rok niekoniecznie w bankowości) -posiadasz doświadczenie jako przedstawiciel handlowy (warunek nie jest konieczny a mile widziany) -posiadasz doświadczenie w telefonicznym kontakcie z Klientem (branża bankowa, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna mile widziane) -jesteś komunikatywny posiadasz umiejętność swobodnego wysławiania się i łatwość w budowaniu relacji i zaufania a dodatkowo masz miły ton głosu -potrafisz aktywnie słuchać, -jesteś przebojowy, energiczny i wierzysz we własne możliwości a jednocześnie jesteś wrażliwy na potrzeby innych i chcesz im pomagać -potrafisz i lubisz efektywnie rozmawiać z Klientami -jesteś osobą dobrze zorganizowaną i samodzielną lubisz mieć wpływ na swoją pracę i jej wyniki -chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i rozwijać się w branży bankowej -chcesz współtworzyć z nami Twoje satysfakcjonujące miejsce pracy, w którym będziesz dobrze i uczciwie wynagradzany -marzy Ci się pracodawca, który wierzy w ludzi i daje wiele swobody oraz zaufania licząc na odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu pracy Co będzie należało do Twoich obowiązków : -aktywne budowanie długotrwałych relacji z Klientami, -profesjonalna pomoc naszym Klientom w zakresie produktów bankowych -dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku -prace administracyjno-biurowe związane ze stanowiskiem -raportowanie wyników swojej pracy Stanowisko to wiąże się z pełnym szkoleniem w zakresie oferowanych produktów oraz umiejętności interpersonalnych w kontakcie z Klientem.

  Interesują nas kandydaci, którzy myślą o długoterminowej współpracy i widzą swoją przyszłość zawodową w sektorze bankowym.

  Jeśli spełniasz większość z naszych oczekiwań i chciałbyś poznać nas lepiej - nie czekaj - aplikuj i przekonaj się sam! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie : -CV oraz krótkiego listu motywacyjnego z uzasadnieniem powodu aplikowania do naszego Banku -zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KFKK Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy.

  Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy firmy KFKK Sp. z o. o. może nastąpić bez mojej zgody.

  Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie."

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku