Stolarz/pracownik ds. wykończenie wnętrz - Dania
Ha-Ka Resources
Wroclaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

PILNE!Agencja pracy Ha-ka Resources ( zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje kandydatów do pracy w Danii na stanowisko pracownik ds.

wykończenia wnętrz / stolarz. 2 osoby.Lokalizacja : SønderborgData rozpoczęcia pracy : od zarazCzym będziesz się zajmował : Pracami wykończeniowymi / stolarskimi : np.

ściany z boazerią drewnianą, podłogi w drewnieMontażem płyt gipsowo kartonowychOczekujemy od Ciebie : Doświadczenia poparte praktyką w powyższym zakresie , również mile widziane w pracy na podobnym stanowisku w DaniiGotowości do szybkiego rozpoczęcia pracy na czas 6 miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością przedłużenia kontraktuZnajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( 1 osoba z zespołu)Prawa jazdy kat.

B i własnego samochodu ( 1 osoba z zespołu)Samodzielności, dokładności, dobrej organizacja pracyMile widziane osoby będące aktualnie na terenie DaniiOferujemy : Stałą stawkę godzinowąBezpłatne zakwaterowanieZwrot za paliwoSystem rotacyjny pracy - 4 / 5 tygodni pracy na 9 / 11 dni wolnego

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku