Doradca Klienta ds. Sprzedaży
Sprzedaż / Przedstawiciele
Gdańsk
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Codzienna obsługa Klientów biznesowych - kontakt wyłącznie telefoniczny,

Przedstawianie produktów - literatury fachowej (tematyka związana m. in. z rachunkowością, ekonomią, zasadami BHP) oraz szkoleń z zakresu podnoszenia kwalifikacji pracowników,

Kontakt z Klientami odbywa się w oparciu o dostępną bazę danych,

Przygotowywanie ofert sprzedaży dla stałych i nowych Klientów (na podstawie historii zamówień),

Budowanie trwałych oraz pozytywnych relacji podczas każdej rozmowy.

Wymagania

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (okres próbny) - następnie zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta,

Stałe godziny pracy : poniedziałek-piątek w godz. 7.30 a 15.30,

Dwuskładnikowe wynagrodzenie : stawka podstawowa plus atrakcyjne premie,

Płatne szkolenie organizowane przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków,

Doskonalenie umiejętności interpersonalnych przydatnych w karierze zawodowej,

Przyjazną atmosferę w pracy w gronie doświadczonych i życzliwych współpracowników,

Pomoc i wsparcie merytoryczne Koordynatora podczas wykonywania codziennych obowiązków.