HR Analyst with German
Hays Office
Warszawa
‎13 godz. temu
source : infoPraca

HR Analyst with German

NR REF. : 1147755

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy osoby na stanowisko Analityka HR z j. niemieckim i angielskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie pracowników i managerów w sprawach kadrowych za pośrednictwem maila, czatu, telefonu.

Będzie wprowadzać i aktualizować dane do systemów. Ponadto będzie tworzyć zestawienia i raporty. Będzie wspierać managerów we wdrażaniu procedur i polityki firmy.

Prac odbywa się w j. niemieckim i angielskim.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego oraz Excela. Poszukujemy osób zorientowanych na detale, analitycznych oraz samodzielnych.

Do aplikowania zapraszamy osoby zainteresowane obszarem Human Relations, administracją. Znajomość programu Workday będzie atutem!

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku