MONTER IZOLACJI / BLACHARZ / izolacje termiczne / izoler
Izomix
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Firma IZOMIX sp. z o.o. szuka pracowników lub ekip (brygad) z POLSKI i / lub UKRAINY do montażu izolacji technicznych. TYLKO z DOŚWIADCZENIEM ! Wymagania : · doświadczenie przy montażu izolacji termicznych (zimnochronne , ciepłochronne, płaszcze blaszane) · doświadczenie w pracy z materiałem typu : Armaflex, wełna mineralna '
 • łupka' , tubolit , blacha · umiejętność pracy w zespole i dokładność · bez nałogów alkoholowych Oferujemy : · atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia · dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę · długoterminowe zatrudnienie · umowa zlecenie lub umowa o pracę (ew.

  samozatrudnienie) · przyjazne środowisko pracy · dowóz Pracownika do pracy autem firmowym Praca od zaraz (Wrocław, Warszawa, Gdynia).

  Poszukujemy osób które wykonują izolacje na instalacjach wod-kan,Co,CT,chłód itp. Firma gwarantuje wszelkie narzędzia potrzebne do pracy, środki ochrony indywidualnej, sprzęt, elektronarzędzia, zakwaterowanie w dogodnych warunkach.

  Mogą to być osoby z własną działalnością gospodarczą. Proszę o poważne zapytania i oferty.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku