Mid/Senior Node.js Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdynia, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Softwarehouse od ponad 20 lat zajmujący się tworzeniem dedykowanego oprogramowania na rynku ogólnoświatowym. Wspierają kompleksowo swoich klientów tworząc aplikacje i programy dla wielu sektorów gospodarki, w tym między innymi dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, medialnego czy rozrywkowego.

Mimo 130 pracowników utrzymują przyjazną atmosferę tworząc niewielkie, kameralne zespoły. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy do 8mio osobowego zespołu :

Wymagania :

  • Minimum 3 letnie doświadczenie komercyjne w JavaScript i Node.js
  • znajomość baz danych (najlepiej PostgreSQL)
  • umiejętność pracy z użyciem systemów kontroli wersji GIT
  • znajomość Docker
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość języka TypeScript - będzie dodatkowym atutem
  • wiedza dotycząca architektury i budowy mikroserwisów - mile widziana
  • znajomość budowania aplikacji z użyciem rozwiązań chmurowych Heroku, AWS, AZURE - mile widziane
  • znajomość React.js
  • Oferujemy :

  • elastyczne godziny pracy i częściową prace zdalną
  • możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub działalność gospodarcza)
  • umowę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy w środowisku opartym na architekturze mikrousług wdrożonej w Heroku Cloud
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę FitProfit
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego
  • pracę przy innowacyjnych i międzynarodowych projektach
  • Obowiązki :

  • rozwój platformy e-commerce dla międzynarodowej sieci sklepów ogrodniczo-budowlanych
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.