7-9TYS MANAGER + ZASTĘPCA bez doświadczenia KLUB NOCNY RYNEK
Multitax
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Droga kandydatko : ) Oferujemy : Z pewnością pracę bardzo ciekawą, u nas nie będziesz narzekała na nudę : ) Przede wszystkim stawiamy na rozwój, dlatego szkolimy wszystkich pracowników, a Ciebie jako managerkę czeka profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia tej roli, za które również otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie.

Dlatego tez nie wymagamy doświadczenia w branży. Gwarantujemy : Wysokie zarobki : ok. 7-9 tys. NETTO Wiele możliwości rozwoju i awansu w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie Możliwości wyjazdów służbowych i delegacji Pracę w oparciu o umowę Kogo szukamy : Osoby pewnej siebie, charyzmatycznej, która potrafi działać multizadaniowo, Potrafi motywować do działania, Jest kreatywna i energiczna.

Obowiązki Motywowanie pracowników Układanie grafiku Delegowanie zadań Weryfikacja wykonanych zadań pracowników Jeśli jesteś zainteresowana, chcesz nabyć nowych umiejętności i wartościowych managerskich doświadczeń, czekamy na Twoje CV lub wiadomość wraz z nr tel.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku