Specialist Network WLAN
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz klient jest światowym dostawcą motoryzacyjnym i przemysłowym. Najwyższa jakość, znakomita technologia i wyjątkowo innowacyjny duch tworzą podstawę dla dalszego sukcesu firmy.

Dostarczając precyzyjne komponenty i systemy do silników, przekładni i podwozi, a także do łożysk ślizgowych dla wielu zastosowań przemysłowych, nasz klient w znacznym stopniu kształtuje "Mobilność na jutro".

Twoje zadania :

  • tworzenie globalnej prognozy wydajności uwzględniającej ilość planowanych / nieplanowanych rezerw i wniosków
  • kalkulowanie wymagań technicznych dla nowych systemów lub rozszerzeń
  • konsultacje z klientami wewnętrznymi i definiowanie rozwiązań w oparciu o produkty i usługi
  • tworzenie i przetwarzanie zapytań dotyczących wielkości (procurement) dla cykli życia i / lub rozszerzeń
  • wsparcie obsługi procesu zarządzania zapotrzebowaniem na globalne usługi i produkty
  • analizowanie i testowanie nowych technologii jako danych wejściowych dla architektury systemu IT
  • planowanie i wdrażanie aktualizacji oprogramowania (tworzenie macierzy pomocy, koordynowanie działań lokalnych administratorów, zespołów infrastruktury i dostawców)
  • projektowanie globalnych strategii, koncepcji, procesów i usprawnień usług opartych na doświadczeniach operacyjnych, a także w odpowiednich projektach dotyczących usług i produktów
  • Wymagania :

  • doświadczenie w administracji operacyjnej i koordynowaniu projektów
  • umiejętność koordynacji procesu rozwiązywania problemów związanych z współpracą z zewnętrznymi dostawcami
  • umiejętności związane z produktem / dostawcą : doskonała znajomość komponentów sieciowych Cisco (np. Cisco Aironet 2800 Series, Cisco 5500 Series Wireless LAN Controller, Cisco Catalyst 2960-X Series) oraz usług AAA
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • silna orientacja na klienta, dobre umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku
  • Oferujemy :

  • praca w przyjaznej, start up’owej atmosferze
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna
  • szansę rozwoju osobistego i zawodowego
  • Zgłoś tę pracę