Obsługa klienta zagranicznego z językiem słoweńskim - praca w trybie zdalnym
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Opole, opolskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Opole

Zadania na stanowisku :

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientom firmy
  • Obsługa komunikatorów takich jak chat, mail, telefon i inne
  • Odpowiadanie na zapytania kierowane przez klientów
  • Sprawne odpowiadanie na wiadomości
  • Proponowanie rozwiązań adekwatnych do problemu
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia - w przypadku gdy sami nie możemy rozwiązać problemu
  • Dbanie o pozytywne relacje na płaszczyźnie klient-firma
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • języki obce pozwalające na swobodna komunikację
  • swobodnej komunikacji w powyższych językach
  • dostępności do pracy w wymiarze 160 godzin miesięcznie
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i swobody w komunikacji
  • zainteresowania branżą IT
  • Nasz klient oferuje :

  • Pracę zdalną, hybrydową lub stacjonarną
  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce
  • Możliwość pracy bez konieczności relokacji do Krakowa
  • Elastyczny grafik (różnorodność zmian)
  • Możliwość pracy na I, II zmianę również na nocki i weekendy
  • Zdobycie kwalifikacji zawodowych
  • powiększenie wiedzy branżowej
  • Umowę o pracę na cały okres zatrudnienia
  • Benefity dodatkowe : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.