Gorąca oferta pracy dla hydraulika
Jobxion Poland sp. z o.o
Szczecin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Chcesz dołączyć do profesjonalnego i dynamicznego zespołu budowlanego w Holandii? Porozumiewanie się w języku angielskim nie sprawia Ci problemu, a prace hydrauliczne znasz na wylot?

Trafiłeś idealnie, takich ludzi szukamy! Aktualnie szukamy wykwalifikowanych hydraulików do projektu wyposażenia nowo powstałych domków w pompy ciepła.

Projekt obejmować będzie przenoszenie na system grzewczy budynku mocy grzewczej wyprodukowanej przez pompę ciepła oraz inne prace typowo hydrauliczne.

Miejsce wykonywania projektu to spokojne i klimatyczne miasteczko Eemnes en Bergen. Wymagania : XDoświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika XJęzyk angielski pozwalający na codzienne komunikowanie się w pracy XUmiejętność czytania i stosowania wytycznych zawartych w rysunkach technicznych XPrawo jazdy kat.

 • B i własny samochód- mile widziane XUmiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie XPozytywne nastawienie i uczciwość Zobacz co mamy dla Ciebie : XCotygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas;
 • XLegalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową; XHolenderskie ubezpieczenie zdrowotne; XPomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii;
 • XPokoje jednoosobowe w domach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do Wifi; XCertyfikowane elektronarzędzia;
 • XBezpłatna nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu; XZwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód);
 • XMożliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii; XBonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 50 euro netto za sprawdzone polecenie! XPomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii.

  Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu! Podoba Ci się ta oferta pracy? Aplikuj, nie czekaj ! Zbuduj przyszłość z Jobxion!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku